Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Poradnictwo Majątkowe Krystyna Lichman

Nowomiejska 5 Łódź

Mapa

501 078...

501 078 049

530 456 666

42 630 99 99

biuro nieczynne: 10:00 - 18:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

www.lichman-nieruchomosci.com

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Lichman-Nieruchomości oferuje szeroki zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości. Zajmujemy się wyszukiwaniem domów i mieszkań na wynajem lub sprzedaż oraz pośrednictwem w transakcjach sprzedaży w Łodzi i okolicach.

Jesteśmy obecni na rynku od 1992 roku, a od 2001 zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które stanowi dziś podstawę naszych sukcesów. Posiadamy ogromną wiedzę dotyczącą obrotu nieruchomości, dlatego warto polegać na wskazówkach naszych doradców.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

53

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Poradnictwo Majątkowe Krystyna Lichman

Filtruj

265 000 zł40,48 m² 6 546,44 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el09/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m w...

Szczegóły ogłoszenia

48,14 zł/m²62,32 m² 3 000 zł

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/klb3/2025 Oferujemy lokal użytkowy, własnościowy, położony w Łodzi przy ul. Limanowskiego 41/43, front. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kępno,wielkopolskie

1 190 000 zł472 m² 2 521,19 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Numer oferty w biurze - sdz/kl/b2/2026 Przestronny dom dwurodzinny z dużą działką z 1988 r. Na sprzedaż przestronny, solidny dom...

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²162 m² 3 240 zł

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wl/el03/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Łodzi - Śródmieście Oferowany...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 731 m² 184,86 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/b/klb4/2026 Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1731 m , położona w spokojnej, zielonej...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł53,24 m² 31,93 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wm/el05/2024 mieszkanie Z garażem dostępne od zaraz! Oferujemy mieszkanie do wynajęcia na pierwszym piętrze w budynku...

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,53 m² 4 948,57 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Numer oferty W biurze: sd/klb3/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł36,29 m² 7 853,40 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Numer oferty W biurze: sm/el18/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Starych...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł450 m² 555,56 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/klb5/2025 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem! Idealna propozycja pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy do sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł140 m² 7 642,86 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 095 m²

Numer oferty W biurze: sd/el34/2025/2024 idealne miejsce dla osób ceniących bliskość przyrody I ciszę. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,29 m² 55,11 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wm/elb18/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na Starych...

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł752 m² 198,14 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/kl15/2025 Oferta wyłącznie u nas w biurze. Oferujemy do sprzedaży łącznie 5 działek rekreacyjnych: 3 działki...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł29,65 m² 9 444 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: wm/klb1/2026 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze....

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 190 m² 200 zł/m²

Katarzyna Szałabska

Katarzyna Szałabska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży 2 działki rekreacyjne o powierzchni: -569m -621m zlokalizowane w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,74 m² 6 846,38 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el16/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - 46,74 m Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł89,60 m² 5 502,23 zł/m²

Katarzyna Szałabska

Katarzyna Szałabska

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Numer oferty W biurze: sd/elb2/2026 Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 89,60 m , położony w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł123 m² 6 097,56 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Numer oferty W biurze: sm/aw429/2012 Mamy do zaoferowania mieszkanie o wysokim standardzie składające się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, 2...

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł66,49 m² 6 391,94 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Numer oferty W biurze: sm/el24/2025 Oferta dostępna wyłącznie u nas. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,49...

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²54 m² 1 500 zł

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/el51/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do wynajęcia narożny pawilon handlowy o powierzchni ok. 54 m2...

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł6 540,40 m² 1 299,61 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Przeznaczenie lokalu:handlowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: sl/klasb3/2019 Oferujemy do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 6540,4 m2 usytuowany na działce 4989 m2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 000 zł28,58 m² 10 007 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które będzie składało się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 252 785 zł53,31 m² 23 500 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach....

Szczegóły ogłoszenia

55,15 zł/m²299,20 m² 16 500 zł

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wl/el58/2025 Marzysz o miejscu, które przyciągnie klientów i stanie się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta?...

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 509 m² 125,91 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/elb3/2023 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Do sprzedaży działka o powierzchni 1509 m2 o wymiarach 34m...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,73 m² 8 116,43 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el57/2022 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą...

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 621 m² 29,61 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/klb3/2026 Oferujemy do sprzedaży działkę leśna położoną w spokojnej i cichej okolicy Syski gmina Mniszków....

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 700 m² 48,15 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W agencji: sdz/aw101ac/2018 Bardzo malowniczo położone dwie działki o powierzchni około 2700m2 każda, 39 km od centrum Łodzi, 11 km...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:815 m²

Numer oferty W biurze: sd/aw/90/2011 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch oddzielnych domów posadowionych na działce...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł744 m² 1 747,31 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną w Łodzi, dzielnica Górna w okolicy skrzyżowania Rzgowskiej...

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²729 m² 16 038 zł

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/mm252b/2019 Oferujemy do wynajęcia piętro o powierzchni 729 m2 w obiekcie produkcyjnym zlokalizowanym w Łodzi,...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł181 m² 13 259,67 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Numer oferty W biurze: sd/kl38/2021 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość, która stanowi połączenie domu mieszkalnego oraz budynku gospodarczego...

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł3 312,55 m² 3 622,59 zł/m²

Kornelia Jasińska

Kornelia Jasińska

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: sl/klmgb2/2020 Oferujemy do sprzedaży budynek magazynowo -biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 3312,55 m2. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł6 731 m² 138,91 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/kl/b1/2026 Duża działka z potencjałem - 6731 m | Gmina Dobroń | Blisko Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł749 m² 1 735,65 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul....

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł350 m² 2 142,86 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Numer oferty W biurze: sd/elb3/2025 Idealna oferta dla inwestora lub dwóch rodzin! Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch domów...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 566 zł34,38 m² 25 700 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 660 zł51,70 m² 9 800 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które składa się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione w przepięknej scenerii...

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł5 200 m² 82,69 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Numer oferty W biurze: sdz/aw258/2021 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Mam do zaoferowania działkę leśno-budowlaną o powierzchni 5200...

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29 600 m² 6,76 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw58/2016 Oferujemy malowniczą budowlaną w Siucicach-Kolonii. Powierzchnia 29600 m2. w kształcie trapezu stwarza...

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 761 m² 51,22 zł/m²

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworkiewicz

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/60/2015 Do sprzedaży działka leśna o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus....

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij